6 500 Oferta ważna do: 31.12.2020
Netto + VAT

Profesjonalne urządzenie do produkcji orzeźwiających napojów mrożonych.
W urządzeniu zamontowano trzy 12-litrowe zbiorniki, z regulacją stopnia zmrożenia mieszanki, dzięki czemu możemy wyprodukować różne napoje mrożone (shake, kawa mrożona, granita, sorbety).
Zbiorniki zostały oświetlony w technologii LED, dzięki temu produkt prezentuje się efektownie i zachęcająco dla klientów, co przekłada się na popyt.
Granitor świetnie nadaje się do średnich i dużych lokali gastronomicznych.
Małe wymiary, niskie koszty zakupu i eksploatacji sprawiają, że jest to urządzenie, które zapewnia szybki zwrot z inwestycji i przyzwoity dochód ze sprzedaży napojów.

Granitor 3 Komorowy
Cena katalogowaCena promocyjna ważna do 31.12.2020
7 400 zł6 500 zł

Orzeźwiające soki, kawa mrożona, granity, drinki – wszystkie te napoje możesz przyrządzić za pomocą jednej maszyny. Każda komora granitora posiada niezależną regulację stopnia zmrożenia mieszanki, dzięki czemu w swojej kawiarni czy lodziarni możesz podawać różne napoje serwowane w różnych temperaturach. Niewielkie rozmiary urządzenia, niskie koszty eksploatacji i stosunkowo niska cena zakupu sprawia, że jest to produkt często wybierany przez naszych klientów.

  • Obudowa ze stali nierdzewnej
  • Sprężarka hermetyczna Embraco
  • Chłodzenie powietrzne
  • Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu
  • Regulowana temperatura chłodzenia soku
  • Podświetlane zbiorniki
  • System mieszania z przekładnią magnetyczną

Granitor 3-komorowy to urządzenie o małych rozmiarach wyposażone w trzy 12-litrowe zbiorniki, w których możesz stworzyć różne napoje. Świetnie sprawdza się zarówno do średnich jak i dużych lokali gastronomicznych.

Garnitor – układ chłodzenia i sprężarka hermetyczna

Granitor posiad swój niezależny system chłodzenia powietrznego/wodnego. System mieszania przekładnią magnetyczną zapewnia odpowiednią konsystencje produktu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości sprężarki hermetycznej Embarco, która poprawia wydajność urządzenia, granitor ma zapewnioną bezawaryjną, cichą pracę. Sprężarka tłumi również powstałe drgania.

Estetyka i jakość wykonania – funkcjonalny granitor

Granitor został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Każdy zbiornik jest podświetlany światłem LED, które skutecznie przyciąga wzrok klientów. Niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że zmieści się zarówno w lokalach stacjonarnych jak i punktach mobilnych. Niskie koszty eksploatacji również są jedną z przyczyn częstego zainteresowania produktem.

Każda komora umożliwia przygotowanie innego napoju. Granitor może przygotować mrożone napoje takie jak shake, kawy, granity i sorbety. W każdym z trzech komór pracownik może przygotować inną mieszankę. Niezależna regulacja stopnia zmrożenia pozwala na serwowanie produktów o różnej temperaturze. Urządzenie jest stosunkowo tanie, a przy tym bardzo wydajne. Niskie koszty eksploatacji zapewniają szybki zwrot inwestycji i regularny dochód ze sprzedaży.

Urządzenie przeznaczone do serwowania chłodnych napojów to idealny sposób na poszerzenie oferty każdej lodziarni. Prezentowana przez nas maszyna do produkcji napojów mrożonych pozwala na wytwarzanie soków, kaw, granitów czy nawet drinków w szybki i łatwy sposób – wszystko to za sprawą innowacyjnych rozwiązań, które charakteryzują nasz granitor – 3 komory 12-litorwych zbiorników umożliwiają dokładną kontrolę oraz regulację stopnia zamrożenia mieszanki.

Każda z komór posiada odrębny system regulacji stopnia zamrożenia, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne serwowanie trzech różnych napojów w odmiennych temperaturach. Całość napędzana jest przez wysokiej jakości sprężarkę hermetyczną Embraco – jej skrupulatnie przemyślana budowa i funkcjonalność sprawia, że często wyposaża się w nią wysokiej klasy sprzęt chłodniczy. Dodatkowo, zastosowanie chłodzenia powietrznego sprawia, że maszyna do produkcji napojów mrożonych Liron może działać nawet podczas upalnych dni.

Urządzenie do produkcji napojów mrożonych – konstrukcja, zabezpieczenia i przekładnia magnetyczna

Do stworzenia obudowy zastosowano wysokiej jakości stal nierdzewną, która gwarantuje, że sprzęt będzie służył przez długie lata. Ze względu na konieczność intensywnej pracy w wysokich temperaturach, maszyna posiada również zabezpieczenia przeciw przeładowaniu, co stanowi o jej niezawodności.

Z myślą o samym produkcie końcowym, urządzenie do produkcji napojów mrożonych zostało wyposażone w system mieszania z przekładnią magnetyczną, która zapewnia najwyższą jakość mieszanki wyprodukowanej przez granitor. 3 komory pozwalają na tworzenie kolorowych, wielosmakowych napojów, które z pewnością zachęcą gości do spróbowania chłodnych przekąsek. Warto też pamiętać, że zbiorniki zostały podświetlone w technologii LED, która przykuwa uwagę przechodniów, co może mieć przełożenie na większe zyski. Sam granitor to sprzęt, który dzięki swoim małym wymiarom, niskim kosztom zakupu oraz eksploatacji sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i większych lokalach.

Wynajem

Jesteśmy świadomi tego, że zakup maszyny do lodów wiąże się z dużym, jednorazowym wydatkiem. Klientom, którzy nie mogą sobie pozwolić na wyłożenie takiej kwoty od ręki, jesteśmy w stanie zaoferować wynajem maszyny na określony czas przy zachowaniu preferencyjnych warunków.

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa modele umowy wynajmu naszych urządzeń:

Dostawa

Po podpisaniu umowy Nasz pracownik dostarcza maszynę pod wskazany na umowie adres w określonym terminie jednocześnie instaluje maszynę i szkoli personel z zakresu obsługi maszyny, produkcji oraz sprzedaży lodów.

W przypadku zainteresowania wynajmem maszyny do lodów, zachęcamy do skontaktowania się z nami.