29 000 Oferta ważna do: 31.07.2020
Netto + VAT

NOWOŚĆ od Liron Polska Maszyna do lodów naturalnych 2w1. Frezer R18 charakteryzuje nowoczesna technologia produkcji lodów naturalnych, rzemieślniczych na oczach klienta. Istnieje możliwość dodawania składników w każdym momencie procesu produkcji. Unikalne rozwiązanie pozwala ograniczyć linię produkcyjną do jednego urządzenia. Jest to frezer do lodów oraz konserwator w jednym.

Maszyna do lodów naturalnych Frezer R18
Cena katalogowaCena promocyjna ważna do 31.07.2020
34 000 zł29 000 zł

UNIKALNE CECHY

Niezależne jednostki z pionowymi cylindrami ICETUBE – nowa konstrukcja cylindra bezpośrednie rozprężanie gazu chłodzącego na cylindrze, maksymalną skuteczność czynnika chłodzącego i wysoką wydajność zamrażania

LITP– pełna kontrola urządzenia za pomocą autorskiego dotykowego panelu sterowania

Przyjazny dla użytkownika interfejs

Funkcja podtrzymania świeżości produktu

Zastosowane przezroczyste pokrywy zapewniają doskonałą ekspozycję przed klientem

Wysokiej jakości mieszadła z demontowanymi nożami ułatwiają proces czyszczenia

Easy Clean-system w postaci zintegrowanego prysznica ułatwiającego w znaczący sposób utrzymać maszynę w czystośc

Specyfikacja

Pojemność zbiorników2x6l
Chłodzeniewodne/powietrzne
Wymiary (szer./wys./głęb.)73cm/106cm/76cm
Waga150 kg

Maszyna do lodów naturalnych Frezer R18 to urządzenie, które zostało wsparte nowoczesną technologią, mającą na celu ułatwienie oraz przyspieszenie procesu wytwarzania lodów. Wszystko za sprawą niezależnych jednostek z pionowymi cylindrami ICETUBE, które gwarantują skuteczne i wydajne zamrażanie. Ponadto zastosowane technologie pozwalają na tworzenie lodów na oczach klienta – same składniki mogą być dodawane na każdym etapie produkcji. Wszystko za sprawą przezroczystych pokryw zapewniających odpowiednią ekspozycję. O unikalności prezentowanej maszyny do lodów naturalnych świadczy przede wszystkim połączenie frezera do lodów z konserwatorem, dzięki czemu maszyna może stanowić jedyny składnik linii produkcyjnej.

Maszyna do lodów naturalnych Frezer R18  – panel LITP i Easy Clean

O innowacyjności produktu świadczy również zastosowanie systemu LITP, który umożliwia kontrolę urządzenia za pomocą autorskiego dotykowego panelu sterowania. Dzięki temu nawet mniej doświadczeni pracownicy poradzą sobie z jego obsługą. Z myślą o samym produkcie końcowym, oferowana maszyna do lodów naturalnych została wyposażona w wysokiej jakości demontowane mieszadła oraz funkcję podtrzymywania świeżości lodów. Natomiast występujący w postaci zintegrowanego prysznica system Easy Clean ułatwia utrzymanie maszyny w czystości.

Układ chłodniczy

Dostępne chłodzenie wodne bądź powietrzne można dostosować do możliwości lokalu oraz wymagań otoczenia. Pierwsza wersja sprawdzi się w miejscach wymagających cichej pracy urządzenia oraz posiadających stały dostęp do wody. Natomiast chłodzenie powietrzne sprawdzi się nawet podczas pracy w najwyższych temperaturach otoczenia.

Wynajem

Jesteśmy świadomi tego, że zakup maszyny do lodów wiąże się z dużym, jednorazowym wydatkiem. Klientom, którzy nie mogą sobie pozwolić na wyłożenie takiej kwoty od ręki, jesteśmy w stanie zaoferować wynajem maszyny na określony czas przy zachowaniu preferencyjnych warunków.

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa modele umowy wynajmu naszych urządzeń:

 umowa dzierżawy na okres: minimum 5 miesięcy minimum 3 miesiące
 urządzenie do lodów amerykańskich [netto] 2500zł 3000 zł
 urządzenie do lodów włoskich [netto] 2000 zł 2500 zł
 kaucja zwrotna na koniec umowy 1000 zł
 koszt transportu, instalacji oraz szkolenia 1000 zł

Dostawa

Po podpisaniu umowy Nasz pracownik dostarcza maszynę pod wskazany na umowie adres w określonym terminie jednocześnie instaluje maszynę i szkoli personel z zakresu obsługi maszyny, produkcji oraz sprzedaży lodów.

W przypadku zainteresowania wynajmem maszyny do lodów, zachęcamy do skontaktowania się z nami.